Luxury Cars

Toyota Hilux GR Sport on kõige lahedam pikap, mis meil ei saa olla

Toyota Hilux GR Sport on kõige lahedam pikap, mis meil ei saa olla

GR Yaris ei ole ainus jõudlusele orienteeritud sõiduk, mida Toyota USA-sse ei too. Esmaspäeval esitletud Hilux GR Sport on sportlik maastikule keskenduv pikap, millel on hunnik jõudlusele suunatud uuendusi, mis on mõeldud kiireks luitejooksuks. Ei, see ei tule siia.

Toyota Hilux GR Sport on kõige lahedam pikap, mis meil ei saa olla

Kahe turboga V-12 Toyota Hilux on meie tüüpi veok
Lisaks karmile “Dakarist inspireeritud” disainile on Hilux GR Sportis peotäis mehaanilisi täiustusi, et tagada selle legendaarne töökindlus maastikul. Seal on laiem rööbastee, täiustatud vedrustus jäigemate vedrude ja monotoru amortisaatoritega, ümber kujundatud õõtshoovad ja suuremad ketaspidurid. Neid varjavad 17-tollised valuveljed, mis on mähitud maastikurehvidesse. Väljast leiate ka punaseks värvitud libisemisplaadi, kivisiinid ja tagumised pukseerimispunktid.

Nagu enamikul ülemere pikapitel, on ka Hilux GR Sporti kapoti all diiselmootor. See on 2,8-liitrine turboülelaaduriga neljarealine, 221 hj ja 405 naela pöördemomenti – suurim diiselmootoriga Hiluxist kunagi. See on ühendatud automaatkäigukasti ja nelikveosüsteemiga.

1.Toyota hilux gr sport
2.TOYOTA AUSTRAALIA
3.Toyota hilux gr sport
4.Toyota hilux gr sport
5.TOYOTA AUSTRAALIA

Kuigi Toyota Hiluxi USA-s ei müü, saame küll Tacomat ja Tundrat, millel mõlemal on oma TRD-kaubamärgiga maastikuvalmidus. Sellegipoolest ei saa me jätta meenutamata Top Geari Hiluxi piinamistesti – mille käigus veok elas üle kõik alates purunemispallist ja lõpetades sellega, et see oli vett täis – ja imestame, miks see veokit siin Ameerikas ei müü. Peame lihtsalt edasi unistama.
Koidikul Müncheni hotelli parklas vaikses ja hämaras valguses istudes ei paista see eriti välja. Liigutage mööda tursketest karbiga poritiibadest ja võigastest 10 kodaraga ratastest ning minu räpase pilguga sõbrale Fabile on vähe selgitusi, miks see piiksuv luuk on Road & Tracki enim arutatud uus auto. See, et jään Saksamaal kauemaks, korraldan selle välismaalt ja äratan ta ammu enne esimest päevavalgust, on kindlasti tõestuseks minu kasvavast hullumeelsusest. Ainult ärev energia minu kiirustavas sammus reedab missiooni põnevust.

Toyota Hilux GR Sport on kõige lahedam pikap, mis meil ei saa olla

Tõtt-öelda ei uskunud ma kunagi, et jõuan nii kaugele. Minu hõivatud meele loomulik katastroof pole kunagi olnud nii veenev. Aastal, mil iga plaan on viimastel hetkedel märgistatud, rebenenud või sassi läinud, tunneb see pessimistlik osa minust end kinnitatuna. Pakkuge talle sellist mitmeosalist plaani ja see puruneb nende võimaluste pärast. Toimus Müncheni autonäitus; see oleks kindlasti tühistatud. Reisimise piirangud; peab muutuma. Minu Covidi test; kindlasti määratud olema positiivne. Delta leti paratamatu segadus. Pressiüritus kinnitatud juhtumiga. Vajalikud, kuid kättesaamatud kinnitused kolmelt autotootjalt, rääkimata minu tööandjast. Iga kujuteldav tõrksus, võib-olla ebatõenäoline, kuid siiski täiesti suuteline mu keerulist plaani kukutama. Ometi möödusid nad ükshaaval tüsistusteta.

GR Yaris rikkus kõiki Toyota reegleid

Toyota peab importima GR Yarise või vaikima

GR Yaris on üks 2020. aasta parimaid autosid
Viib praeguseni. Kus see kõik on kokku tulnud. Autos, mu sõber lahkelt entusiasmi üles kutsumas, olen ärkvel ja valvas, valmis asuma maailma ühe parima autoga ühele maailma parimale teele. Tundide e-kirjade ja telefonide ning maskeeritud aja tulemus rahvusvahelistel lennukitel. Ühe nupuvajutusega hakkab maailma võimsaim kolmesilindriline tootmismootor tööle. Oleme eemal.

Panen selle peaaegu kohe seisma. Olenemata sellest, kas see jõuallikas on põnevuse, udususe või täieliku huvituse tõttu madala pöördemomendi suhtes, olen ma juba alandlik. Ometi on Yaris laupäeval Müncheni inimtühjadel tänavatel koperdades täiesti ärkvel. Vältimatu innukus elab parimates kuumades luukudes, peaaegu käegakatsutav tõmbamine paremast jalast, mis tõmbab sind alati tahhomeetri lollide otste poole. See on V-8 Mercedese kauge pädevuse antonüüm, mis on kõigi täiuslikult koostatud ja täiesti mittehuvitavate suurmatkajate vastand. Pidev meeldetuletus, et see auto on siin millekski enamaks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button