Luxury Cars

Rolls-Royce müüs 2025. aastal rekordilised 6021 autot

Rolls-Royce müüs 2025. aastal rekordilised 6021 autot

Rolls-Royce teatas esmaspäeval, et müüs 2022. aastal 6021 autot, mis on kõigi aegade enim 12-kuulise perioodi jooksul brändi 118-aastase ajaloo jooksul.

VEEL ROLL-ROYCE’i

Rolls-Royce Ghost on seotud üksikasjadega

Rolls-Royce Spectre on üliluksuslik EV

Mida Rolls-Royce Cullinani juhtimine teile õpetab
Müük kasvas kaheksa protsenti võrreldes 5586 Rolls-Royce’i 2021. aastal müüdud autoga, kusjuures enamikul turgudel saavutati 2022. aastal suurem müük kui eelmisel aastal. Ameerika mandrile kuulus üks enim müüdud autosid müüv piirkond, rekordmüük toimus ka sellistes kohtades nagu Ühendkuningriik, Saksamaa ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkond. Hiina, autotootja suuruselt teine turg, oli ainus koht, kus müük 2021. aastaga võrreldes langes.

Rolls-Royce märgib, et Lähis-Ida on ettevõtte juhtiv eritellimusel põhinevate komisjonitasude turg, mis on oluline aspekt, arvestades iga personaliseeritud Rollsi reha umbes poole miljoni euro (umbes 535 000 dollari) väärtuses. Ettevõte on jõudnud nii kaugele, et avas Dubais ainult kutsetega “erakontori”, et teenindada oma kõige olulisemaid kliente – esimest väljaspool Goodwoodi.

Ärge oodake, et Rolls-Royce müüb aja möödudes aina rohkem autosid. Nagu enamik tipptasemel autotootjaid, sõltub Rolls asjakohasuse säilitamiseks pigem kasumimarginaalist auto kohta kui mahust. Osa loosimisest on eksklusiivsus – inimesed tahavad midagi, mida paljudel teistel pole.
Ilmselt müüakse superautosid hullult ja Ferrari tahab suuremat tükki pirukast. Alati eksklusiivset klientuuri hoidnud tootja plaanib 2018. aastal tootmist hoogustada ning võib müüa kuni 9000 autot.

Brändi enda kehtestatud limiit on 10 000 autot, mis peaks lähiaastatel nn Ferrari Utility Vehicle’i esitlemisel kergelt pihta.

Honda kergendus

Honda F1 programmil on tõeliselt ebaõnnestunud naasmine McLareniga must silm, kuid nüüd, kui suhe on lõppenud, tunneb ettevõte kergendust.

Praegune Honda F1 programmi endine juht Yusuke Hasegawa ütles, et ta tundis kergendust ja et on hea keskenduda järgmisele hooajale. Kuid ta tundis ka, et tema ettevõttel on McLareniga inimlikul tasandil siiski head suhted. See on tõenäoliselt tõsi, kuna see polnud isiklik, vaid äri.

Rolls-Royce müüs 2025. aastal rekordilised 6021 autot

Volkswagen uuendab 2018. aastaks Jettat täielikult, uue mudeliga debüüditakse Detroidi autonäitusel.

Jetta liigub lõpuks edasi hiilgavale MQB platvormile, mida Volkswagen kasutab autode all alates Golfist kuni Atlaseni ja mida pakutakse ühe mootoriga, 1,4-liitrise TSI neljasilindrilise võimsusega 150 hobujõuga ja ühendatud kuuekäigulise manuaalkäigukastiga või kaheksakäiguline Aisin automaat. Muidugi oleme rohkem põnevil GLI mudeli pärast, mis pole kinnitatud, kuid kahtlustame, et see tuleb liiga kaua. Sedaan GTI? Kuidas saab valesti minna.

Rolls-Royce müüs 2025. aastal rekordilised 6021 autot

Lewis Hamilton on oma mängu tipus, kuid nüüdseks neljakordsel F1 tšempionil pole soovi Michael Schumacheri seitsme tiitliga rekordit ületada.

Hamilton on öelnud, et tal kulus nelja tiitli saamiseks 10 aastat, nii et ta ei usu, et on piisavalt kaua kohal, et Schumacheriga võrrelda. Tema järgmiseks eesmärgiks on aga saavutada Fangio viie tiitliga rekord, mille ta võiks järgmisel aastal täita.
See kehtib kindlasti GR Yarise kohta. Igapäevased ambitsioonid on prioriteetide nimekirjas kaugel, nii nagu see on, rohkem keskendunud kui isegi Fiesta ST või Veloster N. See on hoopis teine asi. Erinevad ka teie Megane RS-idest või Seat Cupra R-idest – osariigis on saadaolevate teemade ihaldusväärsed, kuid äratuntavad variatsioonid. See Yaris oma rumalate signaalrakettide ning süsinikkiust ja trikiga nelikveosüsteemiga esindab kategooriat, mis on USA müügisaalidest ammu välja tõrjutud: erihomlogeerimise eri.

Rolls-Royce müüs 2025. aastal rekordilised 6021 autot

Vaata, välimus, tuttav interjöör, märk; need kõik on osa keerukast kavalusest, välimuse õõnestusest, mille eesmärk on muuta see Yaris üsna tavaliseks. See on kõike muud kui. Kogu asi on põhjalikult ümber töödeldud tõeliseks rallis aretatud jõudlusautoks, mis on loodud homologeerima Toyota pääsemist autoralli MM-sarja. Väljast on tava-Yarisest taaskasutatud vaid esituled, tagatuled ja raadioantenn. Seest näeb välja sarnane Euroopa turul müüdava Yarisega, kuid tõukab uksi ja märkad, et nende heli summutatakse ja need on valatud pigem alumiiniumist kui terasest. Seal on võimas, lühike ja täpne manuaalne käigukang, nupp pöörete automaatseks sobitamiseks ning nupp spordi- ja rajarežiimide aktiveerimiseks. Stabiilsuskontrolli täielik ebaõnnestumine asub käiguvaheti käeulatuses. Need on teie vihjed, et selle all on midagi kurjakuulutavat.

2025 Asta Toyota Gr Yaris.

See algab Frankensteini lapiplatvormiga, mis on Yarise aluseks. Tavalise Yarise TNGA GA-B esiots sai hakkama GR-mudelite WRC-ambitsioonidega, kuid tagaosa ei mahutanud nelikveosüsteemide rasket sidurikomplekti ja piiratud libisemisega diferentsiaali. Toyota poogitas Priuse aluseks oleva GA-C platvormi tagumisele küljele, seejärel lisas sadu täiendavaid punktkeevisõmblusi ja liimikerasid, et muuta kogu asi st.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button