Luxury Cars

Parimad autod, millega 2022. aastal sõitsime

See on imelik aeg autodega seista. Vaadake pealkirju ja näete, et 1000-hobujõulised hüperautod ja megaveokid, mis saavutavad kolme pikosekundiga 60, on moes. Tänapäeva sport- või superauto on üle jõu käiv, ülehinnatud ja selles piiratud pakkumisega maailmas on neid võimatu edasimüüjate partiidele saada. Vaadates meie aasta lemmikute nimekirja, on aga selge ka see, et keskmine superauto ei ole paadunud entusiasti jaoks kõige rahuldust pakkuv asi.

Ei, autod, mis meile kõige rohkem meeldivad, on harjutused mõõdukalt, mitte liigselt. Need on tööriistad, mis teevad rasket tööd hästi. Mõnikord näeb see välja nagu F-150, mis kihutab läbi konarlike radade kõige jaoks ehitatud utiliidiga, ja mõnikord näeb see välja nagu ülelaadimisega Miata, mis on piisavalt tugev, et end oma piirides üliinimlikuna tunda. Need autod ei sobi seega kõige paremini pealkirjade või braggadociose reklaamide jaoks. Need on need, mis panevad meid tundma midagi, mis kummitavad meie õhtuid nägemustega täiuslikest kanna- ja varvaste käiguvahetusest kitsasteks kanjonipöördeteks või äratavad meie sisemised huligaanid. See ei ole loogiline loend, kuid see on üks.
Nagu alati, on Subaru WRX suurepärane auto. Selle lihtsus, kindlameelsus ja rallipärand löövad läbi Monticello Motor Clubi äärekivide täisgaasi löömisel või tuulisel, konarlikul ja märjal teelõigul. Selle uus mootor on sujuvam kui kunagi varem ja see annab palju tagasisidet, kui seda piitsutatakse piiril või üle selle. Kui ma eelmisel aastal nädal aega varem ühe autoga sõitsin, siis üldiselt meeldis see mulle väga ja arvasin, et see meeldiks ka margi fännidele.

SEOTUD LOOD

 

GR Corolla ei sarnane ühelegi Toyotale 20 aasta pärast

C8 Z06 on Ferrari 458 Speciale, kuid parem
Kuid meie Aasta jõudlusauto 2023 testimisel, mida ümbritsesid sellised rajatähed nagu Z06, GT4 RS või täiesti uus GR Corolla, oli WRX lihtsalt parem ja paremad. Pidurid tuhmusid kiiresti, rool nõudis palju sisendit ja manuaalkäigukast tundus, et see võib käest ära tulla. See ei olnud ka nii kiire, isegi võrreldes sarnase hinnaga, ainult FWD-ga Elantra N-ga.

Sellegipoolest austame Subaru jõupingutusi ja arvame endiselt, et WRX on raskuste teisaldajate seas nagu kodus.

*Toimetuse märkus: 2022. aasta Subaru WRX kannab Dunlop Sport Maxx GT 600 A rehve. Mitte Bridgestones, nagu mainitud.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button