Luxury Cars

Miks uus Ford Bronco pole “retro”

See algab põhiarhitektuuriga

Bronco on tõeline vormi tagasipöördumine, kerega raamil maastur, millel on tugev tagasillal ja tõsine näpunäide. Dana lukustusdiferentsiaalid on saadaval ees ja taga ning käigu pealt vahetatava nelikveoga madala sõiduulatusega standardvarustuses kõigil mudelitel. Tipptasemel Bronco Badlandsil saate isegi eesmise stabilisaatori varda lahti ühendada, et maastikul oleks maksimaalne vedrustuse liigend. See aitab korvata sõltumatu esivedrustuse, mis parandab suurel kiirusel stabiilsust ja juhitavust maanteel, võrreldes Wrangleri tugeva esiteljega.

Rääkides suurest kiirusest, on tippmootoriks saadaval F-150-lt tuttav 2,7-liitrine EcoBoost V-6, mis on ühendatud 10-käigulise automaatkäigukastiga ning toodab 310 hj ja massiivset 400 naela. pöördemomendist. See ületab kõik Wrangleri bensiinimootori valikud – kuni kahtlustatav V-8 Wrangler muidugi edasimüüjatesse jõuab. Bronco baasmootor on 2,3-liitrine EcoBoost neljarealine mootor, mis toodab 270 hj ja 310 naela pöördemomenti ning on ühendatud kas 10-käigulise automaatkäigukastiga või seitsmekäigulise manuaalkäigukastiga ülimadala roomikkäiguga, mille võimsus on 94,75: 1 roomamissuhe ülekandekorpusega 4 madalal. Ühtegi hübriid-, elektri-, diisel- või V-8 varianti pole praegu avaldatud.

Kõik Broncose varustustasemed on saadaval Sasquatchi paketiga, mis on saanud nime selle maastikule keskendunud valikuga kaasnevate “suurte jalgade” järgi: klassi eksklusiivsed 35-tollised rehvid. Pakett sisaldab lukustusdiferentsiaale, Bilsteini asenditundlikke amorte, helmelukuga rattaid, ülestõstetud vedrustust ja kõrge kliirensiga poritiibasid.

Kuna saate seda kasutada kõigi varustustega, tähendab see, et saate täiesti mahajäetud Bronco, millel on tõsised võimalused ja puuduvad luksuslikud võimalused. See tähendab oma klassi juhtivat kliirensit (11,6 tolli), 17 protsenti suuremat vedrustuse käigupikkust kui Wrangleril ja oma klassi parimat veesõidukit (33,5 tolli). Wrangleril on endiselt Bronco lähenemisnurk, kuid Broncol on oma klassi parim läbimurre (29 kraadi) ja väljumisnurgad (37,2 kraadi). Lisaks pakub Ford tehnoloogiat, mis on loodud maastikusõidu ligipääsetavamaks muutmiseks.

Võtmekomponent on Bronco maastikuhaldussüsteem koos kohandatava G.O.A.T. režiimid – liigub üle mis tahes tüüpi maastiku. (Jah, me arvame, et selles akronüümis peaks olema ka teine “T”.) Valitavad sõidurežiimid konfigureerivad gaasipedaali reaktsiooni, nelikveo režiimi, veojõukontrolli ja käiguvahetuse strateegiat, et maksimeerida haardumist liival, mudal, kivid või lumised teed. Saadaolevate Trail Control funktsioonide hulka kuulub maastikul püsikiiruse hoidja, mis hoiab ühtlast kiirust üles- või allamäge, võimaldades teil keskenduda roolimisele, või Trail One-Pedal Control, mille puhul sõiduk peatub alati, kui tõstate auto täielikult maha. gaas. Kui satute kitsasse kurvi, kasutab Trail Turn Assist pöördemomendi vektorsüsteemi, et pidurdada sisemist tagaratast ja anda jõuallikaks välimine tagaratas, et aidata sõidukil pöörata.

Ford tunnistab ka meeletut nõudlust selle segmendi järelturu kohandamise järele. Autotootja sõnul kulutavad off-road kommunaalteenuste segmendi ostjad oma masinatele sageli tuhandeid. Seega tuleb Bronco turule enam kui 200 tehase poolt toetatud Fordi lisavarustusega, nagu vintsid, järelturu uksed, tulevardad ja palju muud.

 

See on lisaks kohandatavatele detailidele, mis tulevad otse tehasest. Sellised asjad nagu kapotil olevad kinnituspunktid kaamerate või kanuude kinnitamiseks, armatuursiin GPS-i või telefonide kinnitamiseks ning pakiruumis välja libistatav kaubaalus ja sisseehitatud pudeliavaja, mis on valmis tagaluugi avamiseks. Uksed on ka raamideta, mistõttu on neid lihtsam maha võtta ja hoiustada. Tegelikult mahub neljaukseline Bronco pardale kõik uksed, millega Jeepi järelturg on hädas olnud. Lisaks iga sõidukiga kaasas oleva Fordi tasuta Bronco Off-Roadeo autokooli registreerimisega püüab Ford luua Bronco superfännide kogukonna, mis esindaks äsja taaskäivitatud nimesilt.

Uued Broncod on varustatud maastikusõidukooliga

Need ostjad on need, kes valivad suure tõenäosusega meresõidukpolsterduse, kasutavad ära veekindlat sisemust ja kasutavad sisemuse väljavoolimiseks põrandas olevaid äravoolukorke. Nad valivad Sasquatchi paketiga baasmudeli või tugevama Black Diamondi, kõrbes jooksva Wildtracki või kaljudel roomava Badlandsi väljaande.

Juhuslikumad ostjad võivad osta rannasõitu Outer Banksi või soodsama Big Bendi. Ford arvab, et need ostjad keskenduvad tehnoloogiale, alates aktiivsetest ohutusvarustusest kuni valikulise 12-tollise teabe- ja meelelahutusekraanini koos Sync 4 ja õhu kaudu levivate uuendustega. See süsteem toetab ka rajakaarte rakenduse ja juhtmevaba Apple CarPlay abil.

Täielik hind pole veel saadaval, kuid me teame, et kaheukseline Bronco on alates 29 995 dollarist – 1700 dollarit kallim kui odavaim kaheukseline Wrangler. Broneerimine algab täna 100-dollarise sissemaksega. Tarned algavad kevadel 2021.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button