Luxury Cars

Ma ei suuda uskuda, et Ramil kulus raskeveokite mässaja 2500 tegemiseks nii kaua aega

 

Kõige üllatavam asi uue raskeveokite 2023 Ram 2500 Rebeli juures on see, et seda polnud veel olemas. Kaupmees, Big Horn, Laramie, Power Wagon, Limited . . . kas Rebel polnud juba nende seas? Pooletonnisel Ram 1500 seerial on Rebeli viimistlus olnud juba enne aja algust. Muidugi on olemas raskeveokite Ram Rebel. Kas pole alati olnud?

Aga ei, raskeveokite Rebel meeskonnakabiin on 2023. aasta uus. See on Ram Heavy Duty neile, kes ihkavad Power Wagoni, kuid vajavad veidi tsiviliseeritumat sõitu või kes soovivad Cumminsi turbodiiselmootorit, mis on turul peaaegu läbipaistev osa. . Mikrosegmentatsioon – suurepärane süsteem küüslaugu viilutamiseks habemenuga nii õhukeseks viilutamiseks, et see vedelaks pannil vähese õliga.

2023 ram heavy duty rebel standardse 64-liitrise hemi® v8 mootoriga
Hemi V8 suure plastikkattega…
STELLANTIS
2023 ram heavy duty rebel valikulise 67-liitrise cumminsi turbodiisel i6 mootoriga
või suur diisel kuus plastkatte all.
STELLANTIS
Nagu Ram selgitab, on Power Wagon saadaval ainult 6,4-liitrise Hemi V-8-ga, kuna tavaline ninakinnitusega 12 000 naela mahutav Warni vints võtab Cumminsi 6,7-liitrise sirge kuue turbodiisli paigaldamiseks vajaliku ruumi. Samuti ohverdab Power Wagoni maastikuvedrustus mõningaid pukseerimisvõimeid vastutasuks kaljuronimisvõimele. Seega on Power Wagon hinnatud 10 520 naela pukseerimiseks, mis tundub taltsas, võrreldes teiste Ram 2500 mudelite maksimaalse kandevõimega kuni 20 000 naela – 10 täistonni. Raskeveokite Rebeli 410-hobujõulise Hemi kandevõime on 16 870 naela.

Võib-olla pettumusena mõnele potentsiaalsele Rebi omanikule, kui tellitakse Cummins, mis toodab 370 hj ja 850 naela jalga tipppöördemomenti, langeb pukseerimisvõimsus umbes tonni võrra. Cumminsil on peaaegu kaks korda suurem pöördemoment kui gaasiküttel töötaval Hemi V-8-l, kuid see on ka nii raske, et kasutab suure osa sellest enda ümber vedamiseks. Cumminsi suure võimsusega versiooni – tipppöördemomendiga 1075 naela – ei pakuta koos Rebeli paketiga. Niipalju siis neljakohalisest pöördemomendi tootmise hooplemisest.

Hemi on ühendatud Stellantise litsentsitud versiooniga üldlevinud ZF kaheksakäigulisest automaatkäigukastist, Cummins aga toidab Stellantise valmistatud kuuekäigulise automaatkäigukasti. Armatuurlauale paigaldatud valikuketas juhib Hemi kaheksakäigulist, Cumminsi kuuekäigulisel on aga rahustavalt vanamoodne sambakäigulüliti. Sihverplaadid domineerivad igas elektrifitseeritud tulevikus, nii et selline suur kang, mis on Cumminsi jõuülekande külge kinnitatud, on peaaegu nostalgiline. Ja see on tõenäoliselt üks viimaseid võimalusi sellise tagasilöögitehnoloogiaga tegelemiseks.

2023 jäära 2500 raskeveokite mässaja

HD Rebel 2500 on saadaval ainult meeskonnakabiinina koos kuue jala-neljatollise kastiga.
STELLANTIS
\
Ainsa kolmveerandtonnise spiraalvedrustusega tagavedrustusega pikapina on igal Ram HD-l sõidukvaliteedis eelis. Seda silmas pidades on Rebel endiselt kolmveerandtonnine veok ja see tähendab, et pehmendustegur ulatub ainult nii kaugele. Kabiin on viimistletud nagu Chrysler Imperial, kuid see asub šassii otsas, mis on ehitatud härgameeskondade asendamiseks. Töö ületab luksuse.

See on edasiminek dang-near-mil-spec Power Wagoniga võrreldes. Rebeli vedrud on kombineeritud 33-tolliste Goodyear Wrangleri 285/60R20 rehvidega, et kõnniteel oleks mugav, kui mitte päris tasakaalukas sõita. Koormamata on saba tee lainetustel tunda ja kurvide läbimine pole midagi, mida see 149,3-tollise teljevahega metsloom innukalt ette võtab. Kuid suunake see asi silmapiirile, mänguasjavedaja taga, ja kõik läheb hästi. Ja see on hämmastavalt vaikne, hoolimata maastikurehvide sügavast turvisest.

REKLAAM – JÄTKAKE LUGEMIST ALL

Tagumine õhkvedrustussüsteem on valikuline, kuid Californias glamuurses Pioneertownis toimunud pressiürituse ajal ei olnud maanteede omavahelised võrdlused võimalikud. Käesolevaid mässulisi sõideti alati ilma kasuliku koormata peale paari ajakirjaniku pardal ja nad ei vedanud kunagi haagist. See on piiratud kokkupuude.

Mis puutub maastikusõiduvõimesse, siis see, mis Power Wagonil olemas on, kuid Rebelil puudub, on elektrooniliselt lahtiühendatav eesmine õõtsvarras, mis tagab parema rataste liigendi, ja eesmine lukustusdiferentsiaal, mis on varustatud tagumise kapiga. Jaotuskast, elektrooniliselt juhitav madala ja kõrge vahemikuga seade, töötab peaaegu nähtamatult. Põhiline vedrustuse konstruktsioon on samuti sama täistelgede esi- ja tagatelgede puhul, esitelg on šassii külge õmmeldud kolme tugeva lingiga ja tagumine viie lingiga.

2023 jäära 2500 raskeveokite mässaja

STELLANTIS
Selle sissejuhatuse kergel maastikul sõitis suur Rebel suurepäraselt. Hüdrauliline roolivõimendi on aeglane, kuid täpne, vedrustus ei läinud kunagi tobedaks ning konstruktsioon ei kriiksunud ega oiganud kunagi rahnude vahel keerledes. Tõenäoliselt ei vali nii suur veoauto teed läbi metsa, vaid võib pigem sõita mööda avatud maastikku. Ram-veoautod on selles juba ammu head olnud ja ka Rebel.

REKLAAM – JÄTKAKE LUGEMIST ALL

2023 jäära 2500 raskeveokite mässaja
See pole Raptor ega TRX

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button