Luxury Cars

Lahedamad retrohõngulised autod, mida saate 2023. aastal osta

Lahedamad retrohõngulised autod, mida saate 2023. aastal osta

Viimati, kui uhiuus Ford Bronco koosteliinilt maha veeres, oli ikooniline 4×4 muutunud pisut Elviseks. Mitte kuum õunakook, Blue Suede Shoes Elvis, vaid rohkem higine, ma-ikka-sain-jumal-dammit Elvis. Värske näoga väike maastikuauto, mis debüteeris 1965. aastal koheselt kuulsuseni, klammerdus üheksakümnendate keskpaigaks parukas täissuuruses F-150-na. Lisage Bronco CV-le üllatuskamee teleajaloo kuulsaimas politseijahis põgenemise sõidukina ja kiri oli seinal. Bronco viidi karjamaale 1996. aastal ja Ford pani selle asemele veelgi karmima jaburama asja, Expedition.

2021. aasta ford bronco esimene väljaanne
DW BURNETT
Superstaari kukkumist vaadates on vahel hämmingus. Broncot tunnustatakse laialdaselt sportlike tarbesõidukite segmendi loomise eest Ameerikas. Kuid millegipärast kadus Bronco turult kohe, kui ameeriklased hakkasid ostma maastureid nagu Bitcoiniga täidetud ajamasinaid. Põldu kündis Bronco, kuid jäljendajad kündisid kogu päikese käest.

Asi on selles, et kuuekümnendatel põrkas ringi veel üks veoauto, mis oli sportlik ja utilitaarne juba ammu enne seda, kui Bronco oma labaste külgede ja hästi arusaadava turundusväärtusega meie südamed lehvima pani. See sõiduk oli Jeep CJ, ümar terasest kingakarp, millel oli piisavalt kliirensit ja veojõudu, et sõita peaaegu kõikjale, kuhu kapoti all olevad kaks täiskasvanud hamstrit suudavad.

2021. aasta ford bronco esimene väljaanne
DW BURNETT

Ford Bronco tootmine on lõpuks alanud

Sasquatchi pakett on Bronco kohustuslik valik

Sasquatchi pakett on saadaval koos juhendiga
Kui Bronco elas Elvise elu, siis CJ oli Chuck Berry, kes oli juba leiutanud suurema osa rock ‘n’ rollist ammu enne seda, kui Elvis end selle kuningaks määras. Berry elu polnud kerge, ega temalgi. Keith Richards räägib loo oma esmakohtumisest Ameerika rokikangelasega. Ta tegi vea, liikudes pisut liiga kiiresti Berry lahtise kitarrikohvri poole ja avastas end vaatamas relvatoru alla. See oli Jeep CJ. See ei lubanud teile rannas võrkpalli, vaid rääkis lugusid lennukist langevarjuhüppamisest Teise maailmasõja ajal. Sellel polnud isegi uksi.

Jeep CJ oli enne Bronco saabumist täiesti omaette. Ja hiljem see peaaegu ei muutunud. Pärast Bronco debüüdi kulus rohkem kui 20 aastat, enne kui CJ-le järgnes Wrangler. Isegi siis arendas Jeep vaevalt tõestatud pereretsepti: avatud kere, mis sõidab paaril pinge all oleval teljel, kõrge ja madala sõiduulatusega nelikvedu ning lihtsus, mis julgustas omanikke neid põrgusse ja tagasi peksta. See on peaaegu see, mida Wrangler on tänapäevalgi.

Lahedamad retrohõngulised autod, mida saate 2023. aastal osta

Mis toob mind selleni, miks ma eelmisel nädalal Texases Austinis lennukist välja astusin. Kuna need džiibid ei lakanud kunagi olemast džiibid ja kuna järeleandmatu hulk inimesi ostab neid pidevalt, tõi Ford Bronco tagasi, et proovida Jeepi pirukat saada. Ford on hästi teadlik sellest, mida Jeep on oma viimase veerandsajandi jooksul teinud – ja mitte teinud – ainsa mängijana avatud maastikuautode kategoorias. Ja Dearborni inimesed tunnevad selgelt, et Broncol on selle laua taga õigustatud koht. Pärast viit aastat, mida ma tahaksin ette kujutada kiirelt arenenud Rocky treeningmontaažina, on Ford tutvustanud mitte ainult uut Broncot, vaid sisuliselt täiesti uut, täielikult realiseeritud Bronco alambrändi. Ja nad on selle parkinud otse Jeepi kitarrikohvri kõrvale.

 

2021. aasta ford bronco esimene väljaanne
DW BURNETT

Kui mitte arvestada Escape-suuruses Bronco Sporti, mille Ford targalt selle aasta alguses välja lasi, et tema enda suur vend seda ei lömastaks, on päristehtud Bronco saadaval vähemalt seitsme erineva varustustasemega. Igaüks neist on saadaval kas kahe- või neljaukselisena, kas 2,3-liitrise neljasilindrilise turboga, mis annab 300 hj ja 325 naela pöördemomenti, või 2,7-liitrise kahe turboga V-6, mis annab 330 hj ja 415 lb-ft (kõik väljundid esmaklassilise kütusega). Neljasilindriline on 7-käiguline manuaalkäigukast koos ülimadala roomikkäiguga, samas kui 10-käiguline automaat on saadaval kummagi mootoriga. Kogu tootevalikus on saadaval peadpööritav hulk varustuspakette.

2021. aasta ford bronco esimene väljaanne
DW BURNETT

Põhiline kaheukseline Bronco algab 29 995 dollarist (neljaukseline 34 695 dollarit) ja on sisuliselt terasratastega tühi lõuend koos manuaalkäigukastiga. Sealt saate oma Broncot täpsustada sõltuvalt sellest, kui kenasti kavatsete seda kohelda ja kui hästi soovite, et see teid kohtleks. trimmijooned,

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button