Luxury Cars

Kolmerealistest pikapautodest saab asja

Kolmerealistest pikapautodest saab asja

Ma oleksin pidanud nägema kolmerealist pikapi tulemas. Märgid on olnud. Kaasaegne meeskonnakabiiniga pikap Ram pakub juba tagaistmel rohkem jalaruumi kui Mercedese S-klass. Ühe kabiiniga veoautod on ohustatud liik. Nüüd, nagu Ram oma Ram Revolution BEV kontseptsiooni ajal näitas, võib kolmerealise pikapi aeg käes olla.

Kontseptsioon sisaldab kolmanda rea hüppeistet, mis on võimalik tänu ruumisäästule, mis on kaasas täiselektrilise jõuülekandega. Idee on just selline – see Ram ei tundu tootmisvormile lähedane –, kuid see on signaal, kuhu Ram asjad viia tahab. Kuigi mõned funktsioonid, nagu täiesti digitaalsed peeglid, ei pruugi tootmist näha, on meil siiski piisavalt põhjust võtta kolmanda rea kontseptsiooni tõsiselt. Esiteks sellepärast, et see sobib selgelt mõistliku välimusega meeskonnakabiiniga veokisse. Ja teiseks, sest veoautode valmistamise esimene reegel on, et kõik peab kogu aeg suuremaks minema.

Hummeri elektrisaated näitavad, et teeme samu vigu

2023. aasta Cadillac Escalade V on Ameerika ülejääk
ram 1500 pööret aku elektrisõiduki bev kontseptsioon
STELLANTIS
Alles 20 aastat tagasi pooletonnist meeskonnakabiini sisuliselt ei eksisteerinud. Ühe kabiiniga veokid olid tavalised, kui vajate lühikeste reiside jaoks paari hüppekohta, oli saadaval pikendatud kabiiniga veokid. Keegi ei pidanud veokit perevedajaks või vähemalt mitte traditsioonilisel viisil.

Kolmerealistest pikapautodest saab asja

Kui tahtsite, et teie veoauto teie perekonda vedaks, pange nad voodisse. See on mustusteedel ja ülejäänud Ameerika maapiirkondades endiselt tavaline tava. See on palju odavam ja mitmekülgsem lahendus kui keskmine kolmerealine maastur. Muutunud on see, et seadused, mis piiravad või keelavad reisijatel veoautode voodid, on muutunud levinumaks, kuna see praktika on äärmiselt ohtlik. Pingistmed kaovad, turvavööd lähevad kinni. Samal ajal on üha rohkem ameeriklasi hakanud oma veokeid kasutama igapäevase transpordivahendina. Kui võtate kunagi sõbrad lennujaamast peale või sõidutate oma lapse kooli, pole ühekabiinist palju abi. Seega on meeskonnakabiinist saanud vaikevalik, konkureerides paljudel juhtudel üksikud ja isegi pikendatud kabiinid.

ram 1500 pööret aku elektrisõiduki bev kontseptsioon STELLANTIS

Rekordimüüki naudivad ka kolmerealised maasturid. Ma ei oska öelda, kui palju olen saanud nõuannet ühelapselise pere jaoks parima kolmerealise variandi kohta. Hiljuti ütles üks sõber, et soovib midagi nii suurt nagu Telluride, mis sobiks tema perega, mis praegu koosnes temast, tema naisest ja koerast. Isegi mitte üht ahjus ja ta plaanis juba kolmandat last. Ameerika autoostjad lahendavad oma halvima stsenaariumi, mitte igapäevase kasutuse, nii et suurem võimekus võidab peaaegu alati. Ameerika perekond on väiksem kui kunagi varem ja sõidab suurema sõidukiga.

Kolmerealised pikapid on loomulik järgmine samm. Seitsmekohaline neljarattaveoline sõiduk koos viie jala pikkuse voodi ja 13 000 naela veojõuga lahendab kõik probleemid, millega keskmine ameeriklane tõenäoliselt kokku puutub, ja kümneid probleeme, millega nad kunagi ei puutu. Mida teha näiteks 19 topsihoidjaga.

Kolmerealistest pikapautodest saab asja

Töömeeskonnad ja suured pered võiksid sellest uuest segmendist tegelikult kasu saada. Kui ettevõtted on nõus mängima pikapi disainiga, lükkama kabiini edasi ja olema paigutusega loomingulised, võib see pakkuda sama lairiba utiliiti, mida meeskonnakabiini pikap praegu töötavate perede jaoks. Kuid kui läheme üle puhtamale elektriturule, oleks mõistlik olla ülemääraste asjade suhtes loomulikult ettevaatlik. Peame mõtlema, kas uued kujundused lahendavad olulisi probleeme. Vaadake tähelepanelikult kaasaegsete pooletonniste kabiiniga pikapite parki. Kas sa tõesti arvad, et probleem on selles, et need pole piisavalt suured?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button