Luxury Cars

Kõige luksuslikumad autod, mida saate 2023. aastal osta

 

 

Rolls-Royce on rajanud sellel territooriumil kaupleva impeeriumi. Esimest korda ühes istudes võid üllatuda, kui normaalne kõik välja näeb. Iga õmblus on ideaalselt paigutatud, iga lehtpuu sobib ideaalselt teraline, kuid siin pole kaunistust. S-klassi ähmane suursugusus või Bentley ületepitud ülejääk jäetakse väiksematele klassidele, hoidudes tugevuse ja lihtsuse kasuks, mis on tänapäevasel kujul vastu pidanud 17 aastat. Sirvige selgelt paigutatud juhtnuppe ja te ei leia 18 erinevat tüüpi massaaži alamsüsteemi ega aktiivse isejuhtiva maanteesõiduabi juhtnuppe. Sõidurežiime pole, automaatseid kliimaprogramme pole.

Nende asjadeta hakkama saamine võib tunduda absurdne, kui maksate 424 350 dollarit laaditud 2021 Ghosti, näiteks minu testeri eest. Kuid suur teooria on see, et põhifunktsioonide halb automatiseerimine on tüütum kui lihtsad inimjuhtimisseadmed. Miks kannatada nende lõputute piiksude ja korrigeerivate sisendite all, mida tänapäevane sõidurajakeskstamise tehnoloogia nõuab, kui saate juhtida Ghostsi kerget ja täpset tiislit? Miks loota kliimaseadmele, mis muudab ventilaatori kiirust lõputult, kui saate selle “pehmeks” seada ja selle unustada? See on auto, mis saavutab lõputu teekonna automatiseeritud kõige ja tehnoloogia poole tehnoloogia huvides, entusiastide klassi kangelane Beverly Hillsi eliidi jaoks.

See ei tähenda, et kummitus on lihtne. Kaugel sellest. Selle viisid on teie jaoks läbipaistmatud, kuid selle 215-tollise behemoti võika sõitu ja korralikku dünaamikat ei saa vana kooli tehnikaga saavutada. See kasutab sõidu- ja juhtimistehnoloogia arsenali, mis on sama sügav ja lai kui mis tahes Mercedesel, kuid jätab kogu töö tagaplaanile. Te ei pea kunagi kindlaks tegema, kuidas 12-voldine aktiivne rullumisstabilizaator oma jäikust muudab, et keha liikumist paremini kontrolli all hoida, kuid auto kasutab teie sõidustiili ja sisendeid, et anda teavet jäikuse ja vastavuse tasakaalustamise mahhinatsioonidele. Käigukasti jaoks pole mugavusrežiimi, kuid see kasutab siiski navigeerimisandmeid, et valida mäkke ja kurve ette käigud. Sportrežiim pole üldse saadaval, kuid käivitage gaasihoob paigalt ja kõik 563 hj ja 603 naela-jala pöördemoment on teie käsutuses. Täiusliku sõidurežiimi leidmiseks pole vaja läbi lõputute seadete filtreerida; mida agressiivsemalt sõidate, seda rohkem peegeldavad Ghosti arvutid seda agressiooni teile tagasi.

2021. aasta rolls royce’i kummituste ülevaate sisekujundus
MACK HOGAN
Ghost sündis seega kultusliku pühendumusega, mille eesmärk oli välja selgitada, mida on juhile meeldiv teha, millega arvutid peaksid hakkama saama ja mis tuleks üldse välja jätta. Lõpptulemus on auto, mis ei ole silmapaistev mitte ainult oma rahuliku dünaamika, vaid ka selle poolest, kui vähe see teie teed takistab. Enne teele asumist pole lakkamatuid hoiatusi ega midagi, mille kallal nokitseda. Lihtsalt auto, kena, mugav ja hinnaga nagu veeäärne maja Michiganis. Järveäärne retriit ei saanud siiski loota oma rahulikkusele vastata; kummitust on võimatu rahutuks teha. See debüteerib Rolls-Royce’i ülemise õõtshoova amortisaatoriga, mis on tegelikult selle vedrustuse vedrustus, mis on kõik ühendatud massiivsete õhkvedrudega ja absurdselt jäiga platvormiga, mis on ainult Rolls-Royce’ile. Igast konarusest on vahemaa, kuid mitte kunagi teelt eemaldumist. Ghost on võrdsetes osades mugavalt hõljuv, kuid keha liigutustes täielikult kinni nööbitav.

REKLAAM – JÄTKAKE LUGEMIST ALL

SEOTUD LUGU

Rolls-Royce Dawn on ülim sissesõiduauto
Kui tee ebatasasused on tõhusalt tuhmunud ja ümardatud, on teemüra peaaegu hävitatud. Heliisolatsiooni tase ukse sulgemisel on šokeeriv. Mürasummutus nakatab iga pragu alates rehvide sisepinnast kuni rattakoopa ja tulemüürini. See on välismaailmast nii paksu seinaga eraldatud, et mu Apple Watch katkestas ühenduse minu telefoniga, mis asus vaid viie jala kaugusel, kuid oli topeltklaasi ja Goodwoodi parima akustilise vahu taha. Järelejäänud mürad on häälestatud harmooniliselt ümisema, nii et istme siinid ja pagasiruumi õõnsus on spetsiaalselt kujundatud tagamaks, et nende vibratsioonid resonantsid samal sagedusel, pakkudes teile kauget taustavaikust, mis teadlikust tajumisest kiiresti hääbub.

2023. aasta rolls royce’i kummituste ülevaate sisekujundus

MACK HOGAN
Kuid kõige kõnekam osa minu kogemusest Ghostiga tuli täiesti paigal olles. Kuna vajasime sihtpunktide ja siseruumides einestamise ajastul kuhugi minna, viisime mu sõber Morganiga Ghosti kuulsasse pitsapoodi Frank Pepe’sse. Piisa, mida sageli nimetatakse Ameerika parimaks pitsaks, ja masseerivate, lamavate, lauaga varustatud tagaistmete komplektiga istusime peakatte sisse õmmeldud vilkuvate LED-tähtede all. U2 mängija Joshua T.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button