Luxury Cars

Frank Stephenson kaalub tohutuid BMW 4-seeria neeruvõresid

Frank Stephenson kaalub tohutuid BMW 4-seeria neeruvõresid

Frank Stephenson möönab, et “paigalseismine on nagu autodisainis tagasiminek”, nii et sel põhjusel kiidab ta BMW-le uue 4-seeria disaini eest. Aga ilmselt nagu sina, arvab ta, et uued tohutud neeruvõred 4 esiosas on kahetsusväärsed.

Oma suurepärase YouTube’i kanali jaoks jagab Stephenson uue 2021. aasta 4-seeria erinevaid disainielemente ja neerude kohta ta sõnu ei peenutse. “Ma pole isegi kindel, kas BMW selle disainis. Ma ei tea, kust see tuli,” ütleb ta. “Väga raske on mõista, kuidas saate sellele panna ülejäänud autost nii erineva iluvõre – eesmärgiga luua ilmselgelt väga iseloomulik element –, kuid see on lihtsalt viimistlemata.”

Ta arvab, et disainerid oleksid pidanud eraldama kaks neeru eraldi elementideks ja pöörama rohkem tähelepanu sellele, kuhu numbrimärk läheks. Ülejäänud auto osas on Stephenson palju komplimenteeritum, kuigi tema arvates on BMW loobumas mõnedest omadustest, mis on tema autosid pikka aega määratlenud. Kuulus Hofmeister Kink on kadunud ja see muudab 4-seeria üldisemaks, kui see on endiselt atraktiivne.

Frank Stephenson kaalub tohutuid BMW 4-seeria neeruvõresid

Kui BMW oleks võre paremini integreerinud, oleks Stephenson andnud uuele 4-seeriale hindeks 8/10, kuid praegusel kujul ei tõuse ta kõrgemale kui 6/10. On kahetsusväärne, et iluvõre lihtsalt ei tööta ülejäänud autoga. Aga see on vähemalt omanäoline.
See uus iluvõre on vaid osa ulatuslikust disainiremondist, mille BMW on andnud 4-seeria 2021. aastaks. Võrreldes eelmise mudeliga on see pikem, laiem ja kõrgem ning laiemate esi- ja tagaroomikutega. Esi- ja tagatuled on kohandatud ettevõtte moodsa ettevõtte disainiga ning kere üldised jooned näivad peegeldavat 8. seeria oma. Paljude nurkade alt vaadates on see klanitud, rafineeritud ja tagasihoidlik. Välja arvatud esiosa. BMW kaitseraua kahe massiivse kirstu kohta ütleb järgmist:

4-seeria silmapaistval esiosal on BMW uus iluvõre disain, mis tagab võimsamatele mootoritele piisava jahutuse. Võre on ettepoole kaldu ja ulatub esikaitseraua katte põhjani. Neeruvõret raamivad kolmemõõtmelise võrkstruktuuriga pinnad. Kapoti noolekujulised jooned koonduvad iluvõre juures, samas kui esikaitseraua servades olevad õhkkardina sisselaskeavad tõstavad esile 4-seeria laiuse.
See sisu on imporditud saidilt {embed-name}. Võimalik, et leiate sama sisu mõnes muus vormingus või leiate lisateavet nende veebisaidilt.

2021. aasta 4-seeria saab turuletulekul kaks varustustaset. Esimene, 430i, on varustatud ettevõtte B46 2,0-liitrise turboülelaaduriga neljarealise mootoriga, mis toodab 255 hobujõudu ja 294 naela pöördemomenti. Valikulise xDrive nelikveosüsteemiga suudab see 60 miili tunnis spurtida vaid 5,3 sekundiga (5,5, kui jääte tagaveolise mudeli juurde).

Frank Stephenson kaalub tohutuid BMW 4-seeria neeruvõresid

Loomulikult on see M440i xDrive, mida soovite. Kasutades sama jõujaama, mis on M340i, Z4 ja Supra puhul, asub kapoti all ettevõtte B58 turboülelaaduriga reamootor, mis annab märkimisväärse 382 hobujõudu ja 369 naela pöördemomenti. See on ühendatud 48-voldise kerge hübriidsüsteemiga, millel on starter-generaator, mis suudab kiirendamisel anda kuni 11 lisahobujõudu. Erinevalt 3-seeria vennast on M440i standardvarustuses nelikvedu, mis võimaldab kiirendada 60 miili tunnis vaid 4,3 sekundiga.

Mõlemad mootorid kasutavad BMW Valvetronic muutuvat klapiajastust ja topelt-VANOS-i muutuvat nukkvõlli ajastust. M440i saab standardvarustuses elektrooniliselt juhitava piiratud libisemisega diferentsiaali M Sport, mis töötab koos auto stabiilsuskontrolliga, et võrdsustada pöördemomendi jagunemist kahe tagaratta vahel kiirendamisel. M Sport pidurid on mudelil 430i valikulised ja mudelil M440i standardvarustuses. Samamoodi on kõikjal saadaval adaptiivne M-vedrustus. Ja olenemata sellest, millist 4. seeriat valite, on teil ainult üks käigukasti valik: kaheksakäiguline pöördemomendi muunduriga automaat. Tippkiirus on kõigil trimmidel elektrooniliselt piiratud 130 miili tunnis või 155-ni, kui valite suverehvid.

Frank Stephenson kaalub tohutuid BMW 4-seeria neeruvõresid

Kabiin jagab suure osa oma disainist 3-seeria mudelitega, mis tähendab palju kenaid materjale ja kaasaegseid disainilahendusi. Keskmise teabe- ja meelelahutusekraani ekraan kasutab BMW iDrive 7 operatsioonisüsteemi ja selle diagonaalis on 8,8 tolli. See on ühendatud 5,1-tollise ekraaniga mõõteriistade klastri sees olevate instrumentide vahel. Valige pakett Live Cockpit Professional ja gabariidiklastrist saab täielikult digitaalne 12,3-tolline ekraan ja keskmine ekraan kasvab 10,25 tollini. Neile, kes mõtlevad, jah, on olemas tavaline juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto.

2021. aasta BMW 430i MSRP on 45 600 dollarit, millele lisandub 995 dollarit sihtkoha tasu. Lisage 2000 dollarit, kui soovite xDrive’i. Mida kiirem M440i xDrive? Selle hind on alates 58 500 dollarist pluss sihtkoht. Kabrioleti ja neljaukseline Gran Coupe versioon peaks tulema

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button