Luxury Cars

Corvette E-Ray märkas täiesti varjamatult

 

See on väljas, kus asjad muutuvad veelgi huvitavamaks. Z06 keskpaigaldusega väljalaskekonstruktsiooni asemel näib, et E-Ray saab nurgale paigaldatud väljalaskeotsad baasi Stingraylt, lisades sellele kuuldust, et E-Ray kasutab tõukurvarda LT2 mootorit. pigem baas Stingray kui Z06-st leitud 5,5-liitrine tasapinnalise vändaga V-8. Meie spioonifotograafid mainisid nende fotode tegemisel Z06 V-8 nutmise puudumist, mis kõik muud teooriat kinnitab.

Praegu pole selge, kas elektrimootor (või mootorid) toidab esirattaid või aitab V-8-l toita tagarattaid või mõlemat. Me kahtlustame, et autol on vähemalt üks mootor ees, lähtudes aprillis avaldatud GM-i teaservideost.
Corvette’i fännid said sel aastal varajase puhkuseüllatuse. E-Rayks nimetatud Corvette’i hübriidi pildid lekkisid Chevrolet’ veebikonfiguraatori kaudu neljapäeva õhtul veebi. Need annavad meile esimese pilgu auto disainile ja logole ning annavad ka aimu, mida naha all oodata.

VEEL KORVETTI

Kuulake sirge toruga C8 Z06 heli

2023. aasta Chevrolet Corvette Z06 on hämmastav

Vaadake, kuidas Chevy Corvette Z06 Dynot tabas
Pärast seda on konfiguraator maha võetud, kuid mitte enne, kui keskmise mootoriga Corvette’i foorumi ja Corvette Bloggeri kasutajad said teha hulgaliselt ekraanipilte, et saaksime neid nautida. Renderduste järgi otsustades näib E-Ray kasutavat Z06 laiemat korpust ja sidet, ehkki kerevärvi viimistlusega. “ERAY” nimi ilmub alumisele tagumisele veerandpaneelile ja roolile, samas kui sees on näha nupp “Regen on Demand”.

Chevy ei teinud konfiguraatori legitiimsuse eitamiseks vähe, avaldades lekke kohta kõneka avalduse.

“Tundub, et mõne nutika Corvette’i fänni jaoks saabusid pühad varakult. Olge kursis, et saada rohkem teada,” ütles pressiesindaja Corvette Bloggerile.

Konfiguraator ei avaldanud ühtegi E-Ray spetsifikatsiooni, kuigi mootoriruumi järgi otsustades kasutab see standardses C8-s leiduvat tõukurvarda LT2 V-8 versiooni. Samuti on ebaselge, kas elektrimootor (või mootorid) toidab esirattaid või aitab V-8-l toita tagarattaid või mõlemat. Nagu oleme näinud selliste autode puhul nagu NSX, 918 Spyder ja 296 GTB, on võimalikud paljud konfiguratsioonid.

2020. aastal levisid kuulujutud, et E-Ray võib Corvette’i C8 mudelivalikus asendada Grand Sporti, mängides “vahepealses” viimistluses, mis asub põhi-C8 kohal, kuid Z06 all. Nähes, kuidas GM pole C8 Grand Sporti kohta midagi öelnud, võib see kuulujutt tõeks osutuda. Konfiguraatori sõnul peaks E-Ray saadaval olema 2023. aasta suvel. Nii et me ei pea kaua ootama, et kindlat teada saada.
Corvette’i fännid, te tahate selle jaoks maha istuda: General Motorsi president Mark Reuss kinnitas esmaspäeval, et ettevõte töötab täielikult elektrilise Corvette’i kallal. Reuss ütles ka, et GM plaanib välja anda hübriid-Corvette’i, mis võiks tulla juba 2023. aastal. See on tohutu.

See sisu on imporditud Twitterist. Võimalik, et leiate sama sisu mõnes muus vormingus või leiate lisateavet nende veebisaidilt.
BRUUDE: Elektrifitseeritud #Corvette on saadaval juba järgmisel aastal ja sellele järgneb ka täiselektriline versioon. Jääge lainel, et saada rohkem. pic.twitter.com/6lDUWpOIZ2

— Chevrolet

Reuss avaldas esmaspäeva hommikul oma isiklikul Linkedini profiilil avalduse, milles kirjeldas üksikasjalikult Chevrolet’ plaane Corvette’i tuleviku osas, jagades samal ajal ka videot, mis näib olevat kamuflaažiga C8-põlvkonna Corvette, mille võimsus läheb lumes testimisel kõigile neljale rattale. Ehkki Reussi avaldus ei käsitle jõuallika paigutuse üksikasju, säilitab see hübriid-Corvette tõenäoliselt tagarattaid toitava gaasimootori ja esirattaid pöörleva elektrimootori (või mootorid). Mõelge Porsche 918 Spyderi jõuülekandele.

Veel pole teada, kas hübriid-Corvette kasutab Z06-s C8 baasi 6,2-liitrist tõukurvarda V-8 või uut 5,5-liitrist tasapinnalist vänta V-8. Sellest hoolimata eeldame, et auto kombineeritud hobujõud ületab Z06 670 hj.

Ehkki Chevy ei ole veel hübriid- või täiselektrilise Corvette’i nime andmise üksikasju avaldanud, eeldame, et esimest nimetatakse E-Rayks, kui uskuda 2020. aastast pärinevaid kuulujutte. Pole selge, kas täiselektriautol on sarnane nimeskeem.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button